Legendinis Agentas 007: kas taps kitu Jamesu Bondu?

By 2020-08-04 Lažybos

Danielis Craigas tapo neatsiejama Agento 007 filmų serijos dalimi. Pagrindinį Džeimso Bondo vaidmenį atliekantis 52-ejų britas pripažino, kad kitas Džeimso Bondo filmas „No Time To Die“ („Nėra laiko mirti“) jam bus paskutinis šioje legendinėje filmų juostoje.

Holivudo pasaulyje ir tarp Džeimso Bondo gerbėjų iškart  iškilo klausimas – kas gi pakeis taip šiam vaidmeniui tikusį D. Craigą? Iš  geriausiai žinomų aktorių James Bondą prieš D. Craigą vaidino tokie Holivudo milžinai kaip Pierce‘as Brosnanas, Seanas Connery ar Rogeris Moore‘as.

Kol kas oficialiai nėra pranešama, kas gali pakeisti D. Craigą, o spaudoje iki šiol yra minimi tik galimi variantai, o visos kalbos – gandų lygyje.

TOPsport ekspertai realiausiu kandidatu pakeisti D. Craigą laiko 35-erių Jamesu Nortonu. Britas 2017-aisiais laimėjo GQ įteiktą metų proveržio apdovanojimą. Tais pačiais metais „Press Guild“ jį nominavo ir geriausio aktoriaus apdovanojimui. TOPsport J. Nortono galimybes tapti sekančiu Jamesu Bondu vertina 25 proc.

Realiu pretendentu tapti kitu Agentu 007 yra laikomas ir Richardas Maddenas. 34-erių škotas labiausiai išgarsėjo tokiuose filmuose kaip 1917 ar „Rocketman“ bei seriale  „Bodyguard“. Būtent už vaidmenį pastarajame R. Maddenas laimėjo ir Auksinį gaublį. Jo šansus TOPsport lažybininkai vertina 15 proc.

Tiek pat procentų vertina ir Tomo Hiddlestono galimybes tapti kitu Džeimsu Bondu. 39-erių Londone gimęs aktorius labiausiai išgarsėjo vaidindamas piktadarį Lokį „Thor“ filmuose. T. Hiddlestonas per karjerą yra laimėjęs Auksinį gaublį už savo vaidmenį „The Night Manager“, už vaidmenį „Thor“ filmuose jis buvo laimėjęs „Empire“ apdovanojimą ir buvo nominuotas Emmy apdovanojimui.

Prie favoritų TOPsport laiko ir kitą Londone gimusį aktorių Tomą Hardy. Britas atliko pagrindinius vaidmenis „Mad Max“, „Venom“ filmuose, jis taip pat vaidino „Capone“ filme ir seriale „Peak Blinders“. T. Hardy taip pat buvo „Dunkirk“ bei didelio pripažinimo sulaukusiame „The Revenant“ filme. D. Hardy buvo galima išvysti ir „The Dark Knight Rises“.

Būtent už vaidmenį „The Revenant“ T. Hardy buvo nominuotas Oskarui, o 2011 laimėjo BAFTA kylančios žvaigždės apdovanojimą. Jo šansus tapti kitu Džeimsu Bondu TOPsport vertina 7 proc.

Po 5 proc. TOPsport skiria Callumui Turneriui, Jackui Lowdenui bei Michaelui Fassbenderiui. Prie galimų kandidatų yra minimi ir Cilianas Murphy, Idrisas Elba, Justinas Hartley, Adamas Rayneris, Aidanas Turneris, Jamie Bellas ar Chrisas Hemsworthas.